15. TÜRK SPOR YARALANMALARI ARTROSKOPİ VE DİZ CERRAHİSİ (TUSYAD) KONGRESİ 6 - 9 EKİM 2021 TARİHLERİ ARASINDA PERISSIA OTEL KONGRE MERKEZİ, ÜRGÜP-KAPADOKYA’DA GERÇEKLEŞECEKTİR.
TR | EN

Genel Bilgiler

Kongre Merkezi

XV. Türk Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Kongresi; 6 - 9 Ekim 2021 tarihlerinde Perissia Hotel Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Kredilendirme

Kongre Türk Tabipler Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Sergi Alanları

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Perissia Hotel Kongre Merkezi'nde geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Salon Teknik Ekipmanı

Tüm salonlarda LCD data projektör, bilgisayar, diğer standart ses ekipmanları bulunacaktır. Konuşmacıların bu malzemeler dışındaki ihtiyaçlarını Galya Kongre‘ye önceden bildirilmesi rica olunur.

Bildiri Özetleri

Bildiriler online olarak gönderilecektir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. İnternet üzerinden gönderilen özetler aynen basım yapılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekir.

Posterler

Posterler 70 cm eninde ve 90 cm boyunda olmalıdır. Posterler en az 1 metre mesafeden okunabilecek şekilde düzenlenmelidir.